Komuniści dali dzieciom długopisy "z gołymi paniami"

MD
opublikowano: 06-09-2010, 22:16

Aby osłodzić pierwszy dzień w szkole sześciolatkom, członkowie Niemieckiej Partii Komunistycznej wręczyli dzieciom podarunki, donosi agencja Reuters.  

Rodzice uczniów ze szkoły imienia Adolf Reichweina w Essen z oburzeniem odkryli, że w tradycyjnych stożkach zawierających słodycze i drobne podarunki, którymi komuniści obdarowali ich dzieci, są m.in. długopisy "ozdobione" wizerunkami gołych pań.

W wydanym oświadczeniu Niemiecka Partia Komunistyczna tłumaczy, że bardzo żałuje tego, co się stało. Wyjaśnia, że nabyła długopisy w sklepie dyskontowym, gdzie przekonywano ją iż pióra się świecą po przyciśnięciu przycisku. Niemiecka Partia Komunistyczna przy okazji wyraziła oburzenie, że "rzeczy które ocierają się o pornografię można nabyć w normalnym sklepie". Komuniści zaoferowali, że wymienią niefortunne prezenty na coś bardziej stosownego dla dzieci.

MD, reuters.com

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MD

Polecane