Konferencja Build Up Your Future

  • Materiał zewnętrzny
opublikowano: 28-11-2022, 12:08
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

W dniach 28.11-5.12 odbędzie się największa konferencja biznesowa na Uniwersytecie Warszawskim. Jej organizatorem jest Samorząd Studentów WNE UW.

Build Up Your Future składa się z cyklu wydarzeń mających na celu zainspirowanie studentów do znalezienia swojej ścieżki kariery i przekazanie praktycznej wiedzy w dziedzinach związanych z biznesem. Projekt jest kluczowym wydarzeniem w życiu studentów wiążących swoją przyszłość zawodową z ekonomią, finansami czy analizą danych. Pomaga studentom rozwinąć praktyczne umiejętności cenione na rynku pracy, poprzez serię warsztatów prowadzonych przez najbardziej znaczące firmy i instytucje danej branży. Konferencja umożliwi także udoskonalenie umiejętności zdobytych w toku nauki oraz pokaże właściwe i efektywne sposoby wykorzystania wiedzy nabytej na studiach w późniejszym życiu zawodowym. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 28.11-05.12.2022. Najważniejszym wydarzeniem podsumowującym cały tydzień będzie panel dyskusyjny oraz bankiet umożliwiający studentom cenny networking z potencjalnymi pracodawcami, który odbędzie się w poniedziałek 5 grudnia w Sali Notowań GPW.

Plan konferencji:

Poniedziałek 28.11.2022

11:30-14:00, WNE

Private equity and venture capital - czy to dla Ciebie? Wciel się w rolę analityka i sprawdź!

Poznasz specyfikę pracy w PE/VC oraz możliwe ścieżki kariery w tym zakresie oraz będziesz miał okazję wcielić się w rolę analityka podczas praktycznego case study prowadzonego przez przedstawiciela Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych!

Wtorek 29.11.2022

10:00-14:00, Zeb Consulting, ul. Królewska 18

Back in the game - turnaround strategy for CB Bank

Zaczynamy powitalnym śniadaniem z prowadzącymi warsztat, później przechodzimy do case study, którego zwycięzcy zostaną zaproszeni do procesu rekrutacji!

Środa 30.11.2022

Czas na mecz! Kibicujemy naszym rodakom!

Czwartek 1.12.2022

13:00-15:00, WNE

Build up your career in risk: business and recruitment perspective!

Jeśli zastanawiacie się jak pracuje zespół ryzyka w bankach, jaka wiedza nabyta na naszym Wydziale jest w tym przydatna oraz jak stworzyć idealne CV i profil na Linkedinie - ten warsztat jest dla Was!

Piątek 2.12.2022

13:30-17:30, Procter & Gamble, WeWork, ul. Prosta 20

Designing applications to win in eCommerce

Procter&Gamble zaprasza Was na praktyczny warsztat, skierowany do osób zainteresowanych programowaniem! Dowiecie się m.in. jak zdobyć rynek w erze cyfrowej! W przerwie będziecie mieli okazję zjeść lunch z pracownikami tej międzynarodowej firmy, porozmawiać o możliwościach rozwoju oraz o ich doświadczeniach!

Poniedziałek 05.12.2022

15:00-20:00, Sala Notowań, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, ul. Książęca 4

Podsumowujący bankiet networkingowy z panelem dyskusyjnym

To będzie idealna okazja, by spotkać wszystkich Partnerów naszej konferencji, skonsultować swoje CV, porozmawiać o potencjalnych ścieżkach kariery i zapytać o cokolwiek chcecie! Niepowtarzalne wydarzenie, które wraca po pandemii ze zdwojoną siłą i w wyjątkowym stylu ze względu na miejsce, w którym się odbywa! Nie może Was tam zabraknąć, ale UWAGA - pierwszeństwo mają osoby uczestniczące wcześniej w choć jednych warsztatach!

>>Weź udział w wydarzeniu<<

Materiał zewnętrzny przygotowany przez zespół Build Up Your Future (Samorząd Studentów WNE UW)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane