Koniec lata wykorzystaj na szkolenia o dotacjach

opublikowano: 19-08-2015, 22:00

Jak starać się o granty — tego przedsiębiorcy dowiedzą się podczas darmowych szkoleń w sześciu województwach.

Fundacja Rozwoju Innowacji i Gospodarki organizuje cykl trzydniowych zajęć poświęconych unijnemu dofinansowaniu dla firm. W ramach przedsięwzięcia pod nazwą „Lato Funduszy Europejskich” szkolenia będą prowadzone do końca września. Mogą z nich skorzystać przedsiębiorcy lub pracownicy ich firm z sześciu województw — kujawsko- -pomorskiego, lubuskiego, podlaskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i zachodniopomorskiego. Udział jest bezpłatny. Uczestnicy zajęć poznają krajowe i regionalne programyoperacyjne, w ramach których można będzie zdobyć dofinansowanie dla firm. Eksperci powiedzą m.in. o zasadach aplikowania i błędach najczęściej popełnianych we wnioskach o granty. Bedzie też mowa o nieprawidłowościachwystępujących podczas realizacji unijnych projektów.

Każde szkolenie będzie składać się z części teoretycznej oraz praktycznej, czyli warsztatów. Uczestnicy nauczą się przygotowania wniosku, zarządzania projektem oraz jego rozliczania. Najbliższe szkolenia odbędą się w Olsztynie (24- 26 sierpnia) i Koszalinie (26- 28 sierpnia). Kolejna tura jest przewidziana na wrzesień — ostatnie zajęcia odbędą się w Białymstoku i Gorzowie Wielkopolskim. Wciąż można zapisać się na szkolenia we wszystkich sześciu województwach.

Gdzie szkolenia dla firm

Białystok: 31 sierpnia — 2 września i 21-23 września

Brodnica: 9-11 września

Gdynia: 7-9 września

Gorzów Wlkp.: 2-4 i 23-25 września

Koszalin: 26-28 sierpnia i 16-18 września

Olsztyn: 24-26 sierpnia i 14-16 września

WIĘCEJ INFORMACJI: Formularze zgłoszeniowe, programy zajęć i kontakt do koordynatorów projektu można znaleźć na stronie: http://friig.pl/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu