Kontrakty są na minusie

PAL, MW
24-03-2010, 13:59

W handlu elektronicznym w USA na niespełna godzinę przed dzwonkiem na Wall Street widać wyraźną przewagę podaży. Jakkolwiek na rynku wiele może się zdarzyć, trzeba przyznać, że generalnie nastroje na  rynkach nie sprzyjają zakupom. Czerwień napłynęła ze Starego Kontynentu, gdzie od rana dominują obawy dot. sytuacji Grecji. Obraz rynku zdołowała dodatkowo obniżka ratingu Portugalii dokonana przez analityków Fitcha. To wszystko przyczyniło się do aprecjacji dolara w stosunku do euro.

W środowym handlu elektronicznym o blisko 0,8 proc. rośnie kurs General Mills. Spółka poinformowała o 15-proc. zwiększeniu zysku, do 332,5 mln USD, tj. 96 centów na akcję. Sprzedaż firmy wzrosła o 3 proc., do 3,63 mld USD. Analitycy z Wall Street oczekiwali średnio zysku w wysokości 94 centów na papier.

Dobrą sesję powinna mieć dziś Adobe Systems, której spadek zysku kwartalnego okazał się niższy niż zakładano. Po sesji wyniki kwartalne opublikuje eBay.

Rynek poznał już informację o zamówieniach na dobra trwałego użytku, które wzrosły w lutym trzeci miesiąc z rzędu i okazały się zgodne z oczekiwaniami rynku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAL, MW

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Kontrakty są na minusie