Koszmar białych kołnierzyków

DI, PAP
16-03-2010, 08:33

Tysiące "białych kołnierzyków" utkną w korkach podczas budowy drugiej linii metra w stolicy. Najemcy biur chcą za nie mniej płacić - pisze "Życie Warszawy".

Jak będą wyglądały dojazdy? Kiedy zacznie się budowlany kataklizm? W biurowcach ze szkła i stali wzdłuż ul. Prostej i Świętokrzyskiej to teraz ważne pytania. Za cztery lata druga linia będzie atutem. Ale podczas budowy - wielkim utrapieniem. Menedżerowie zastanawiają się nad walką o obniżenie stawek za mkw. A właściciele budynków z niepokojem obserwują rynek.

Firmy z siedzibami w tym zagłębiu biurowym na granicy Woli i Śródmieścia - przy Prostej i Świętokrzyskiej - zastanawiają się nad renegocjacją stawek czynszu.

Podczas budowy metra wiele osób będzie narzekało na dojazdy do pracy.
Zobacz więcej

Podczas budowy metra wiele osób będzie narzekało na dojazdy do pracy.

"Pogorszy się komfort pracy ludzi. A i o podnajem wolnych powierzchni będzie trudniej" - mówią menedżerowie dużych koncernów. Ale oficjalnie nie chcą ujawniać szczegółów. Rozmowy z zarządcami biur o obniżkach mają charakter poufny. O tym dziś więcej na łamach "Życia Warszawy".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI, PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Koszmar białych kołnierzyków