Krawczyk otworzył worek

MK
opublikowano: 21-01-2009, 00:00

Adobe docenia naszych menedżerów. Dowód — awanse Polaków w międzynarodowej strukturze korporacji.

Adobe docenia naszych menedżerów. Dowód — awanse Polaków w międzynarodowej strukturze korporacji.

Tadeusz Chełkowski, dotychczasowy dyrektor techniczny Adobe w Polsce i krajach nadbałtyckich, obejmuje szerszy obszar działalności firmy —North East Europe (NEE), w którego skład wchodzą również Czechy, Słowacja i Węgry. Do 2007 r. menedżer był kierownikiem i głównym architektem w dziale oprogramowania IBM Polska. Jego umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty, m.in. dyplom Master IT Architect, wydany przez międzynarodową organizację standaryzacyjną Open Group.

Poszerzenie kompetencji wiąże się też z awansem Rafała Macierewicza, nowego dyrektora sprzedaży i kanału partnerskiego w regionie NEE. Specjalista ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży IT w Polsce i w Europie Wschodniej. W 2006 r. przeszedł do Adobe z IBM — pełnił tam funkcję menedżera sprzedaży do sektorów finansowego i przemysłowego w dziale oprogramowania. Jest absolwentem informatyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i nowojorskiego Uniwersytetu Stanowego.

Zaledwie od grudnia ub. r. dyrektorem generalnym NEE jest inny Polak — Arkadiusz Krawczyk, były szef warszawskiego biura Adobe

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Krawczyk otworzył worek