Księgowość na rok za złotego

opublikowano: 06-11-2014, 00:00

Idea Bank rozszerza akcję Idea Wolności zakładającą darmowe testowanie produktów finansowych na księgowość.

Usługi księgowe to kolejna propozycja grupy Idea Banku w ramach programu Idea Wolności. Tax Free zakłada możliwość testowania przez przedsiębiorców księgowości przez rok za 1 zł albo opłatę obniżoną w stosunku do standardowej oferty. Cena zależy od pakietu. Za złotego można testować Biznes 10 i Biznes 30, które normalnie kosztują odpowiednio 149 zł i 199 zł miesięcznie. Biznes 60 można wypróbować za 99 zł miesięcznie (standardowo 199 zł), a Biznes 90 za 199 zł (normalnie 299 zł). Z oferty mogą skorzystać przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność, którzy rozliczają co miesiąc do 30 dokumentów księgowych i nie są jeszcze klientami Idea Banku.

Warunkiem jest założenie konta w banku i płacenie za niego co miesiąc zobowiązania wobec ZUS i US z tytułu prowadzonej działalności, a także dostarczenie co najmniej 3 dokumentów w ciągu kwartału, które będą podstawą wpisu w odpowiedniej ewidencji i do których nie będą wliczane faktury wystawione przez grupę Idea Bank z tytułu umowy dotyczącej oferty Tax Free. Niespełnienie któregoś z warunków będzie oznaczało utratę preferencyjnych stawek i wykluczenie z oferty. Program Idea Wolności ma promować świadomy wybór produktów finansowych. Jego uczestnicy oprócz księgowości mogą m.in. przez trzy miesiące korzystać z kredytu obrotowego i kredytu w rachunku bez ponoszenia w związku z tym żadnych kosztów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu