Czytasz dzięki

Kupujemy tylko to, co niezbędne [PODCAST]

opublikowano: 06-10-2020, 10:00

Dziś pobuszujemy trochę po sklepowych półkach i porozmawiamy o tym jak zmieniły się zwyczaje zakupowe Polaków w czasie pandemii COVID-19. Jak robiliśmy zakupy? Co kupowaliśmy? Co decydowało o wyborze sklepu? Jak pandemia odbiła się na naszej sytuacji finansowej i jak zmieniła nasze podejście do wydatków?

44 proc. osób przyznało, że pandemia COVID-19 negatywnie odbiła się na ich sytuacji finansowej. Aż 70 proc. Polaków wstrzymało się z zakupami, połowa dokonuje tylko niezbędnych sprawunków - wynika z badania KPMG. Jak jeszcze pandemia wpłynęła na nasze podejście do zakupów? Dziś na pytania w Podcaście Antykryzysowym odpowiada aż dwóch gości: Andrzej Musiał, starszy menedżer w dziale doradztwa biznesowego w KPMG w Polsce i Jan Karasek, partner w dziale doradztwa biznesowego w KPMG w Polsce.

Posłuchajcie całej rozmowy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Justyna Smolińska

Polecane