Kurs Netii wyhamował

Piotr Wiśniewski
31-05-2004, 00:00

Wciąż jeszcze jest szansa, że to, co nie udało się Netii w drugiej połowie stycznia, uda się niebawem. Od 13 maja, kiedy to po dynamicznych zniżkach kurs wsparł się na linii trendu wzrostowego, operator zdecydowanie dążył w kierunku 4,58 zł. Był to lokalny szczyt, osiągnięty w trakcie notowań 27 stycznia. Wówczas jednak rynek stracił siły.

Trudność w pokonaniu oporu w strefie 4,6 zł wynika z tego, że rynek już dwukrotnie odstępował w tym obszarze — pierwszy raz jeszcze na przełomie sierpnia i września 2003 r. Pokonanie tego oporu będzie prawdopodobnie poprzedzone dłuższym zmaganiem sił popytu i podaży. Wybicie ponad ten obszar otworzyłoby drogę ku dalszym wzrostom. Z kolei spadki grożą Netii, jeżeli większość inwestorów będzie realizować zyski, tak jak w piątek. Tym razem silnym wsparciem jest poziom 3,85 zł, który został wyznaczony przez dwie białe świece ukształtowane przy wysokich obrotach w połowie maja.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Piotr Wiśniewski

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Kurs Netii wyhamował