Kwaśniewski o SLD na kongresie SLD

Adam Brzozowski, PAP
01-07-2003, 00:00

W drugim dniu kongresu Sojuszu Lewicy Demokratycznej prezydent Aleksander Kwaśniewski, który przybył na zjazd w charakterze gościa, zaapelował do członków partii o to, aby w ich działaniach było więcej wizji, a mniej telewizji.

— Wróćmy do źródeł: do troski o ludzi odrzuconych, najsłabszych, o tych, którzy mają prawo oczekiwać, że kto, jak kto, ale polska lewica będzie rozumiała ich troski lepiej niż ktokolwiek inny — powiedział prezydent.

Wyraził także nadzieję, że partia weźmie pod uwagę wnioski, które płyną z kongresu, tak aby „partia po przejściach”, jaką jest SLD, była lepsza.

Prezydent podkreślił, że w ostatnim okresie prezydentury współpraca z „SLD mocniejszym po kongresie” jest dla niego „ogro-mnie ważną kwestią”.

— Chcę pomóc wam i wierzę, że pomożecie mnie, abyśmy mogli zamknąć ten czas stwierdzeniem: tak jest, Polska się rozwija, Polska jest bezpieczniejsza, Polska jest sprawiedliwsza. Daliśmy ludziom więcej możliwości, więcej pracy i więcej spokoju na co dzień, wolnego od afer, od różnego rodzaju turbulencji — mówił prezydent.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Adam Brzozowski, PAP

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Kwaśniewski o SLD na kongresie SLD