Leasing online w Allegro

Wedziuk Sylwia
opublikowano: 28-02-2018, 22:00

LeaseLink, podmiot oferujący leasing online jako jedną z form rozliczania płatności za zakupy dokonane w sieci, dostępną w panelu płatności, nawiązał współpracę z Allegro. Dzięki temu przedsiębiorcy mający na tej platformie konto Firma mogą zapłacić leasingiem albo pożyczką oferowaną przez LeaseLink za przedmioty w cenie od 700 do 60 tys. zł brutto. Wkrótce usługa zostanie udostępniona wszystkim klientom — przedsiębiorcom, którzy korzystają ze zwykłych kont Allegro, oraz tym, którzy robią zakupy w serwisie bez rejestracji.

LeaseLink umożliwia skorzystanie z pożyczki leasingowej na okres od 3 do 18 miesięcy albo z leasingu operacyjnego na czas od 18 do 48 miesięcy. Cały proces uzyskania finansowania trwa około 10 minut. Z usługi można korzystać przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Nie są potrzebne żadne dokumenty. W przypadku leasingu umowę do podpisania przywozi kurier, natomiast umowę pożyczki można zawrzeć zdalnie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Wedziuk Sylwia

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu