Leasing w promocji

opublikowano: 17-02-2015, 00:00

Do końca marca klienci ING Lease prowadzący jednoosobową działalność mogą skorzystać z oferty leasingowej na preferencyjnych warunkach.

W jej ramach można liczyć na udział własny rzędu nawet 0 proc., a także obniżenie marży maksymalnieo 1,55 proc. Z oferty mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy w okresie trwania promocji zawnioskują o zawarcie umowy leasingu w ramach ING Auto.

ING Lease zaznacza, że warunki promocji będą uzależnione od indywidualnej sytuacji leasingobiorcy i jego zdolności kredytowej.

Program ING Auto Leasing jest skierowany do firm zainteresowanych leasingiem samochodów osobowych oraz dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony.

Zainteresowani powinni złożyć wniosek leasingowy z fakturą proforma. Na decyzję można liczyć w ciągu 24 godzin. ING Lease udzieli finansowania na podstawie oświadczenia klienta oraz dokumentów rejestrowych firmy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Leasing w promocji