Libia zaprasza polski biznes

opublikowano: 07-03-2013, 00:00

Udział w wielobranżowych targach i spotkania z miejscowymi przedsiębiorcami — to czeka firmy znad Wisły podczas misji do Libii.

Od 20 do 25 kwietnia odbędzie się gospodarczy wyjazd dla polskich firm do północnej Afryki. Misja jest organizowana przy okazji targów Infrastructure Libya 2013, które będą miały miejsce w Trypolisie. To okazja do nawiązania kontaktów z firmamii instytucjami libijskimi zaangażowanymi w proces odbudowy kraju po niedawnej wojnie. Misję organizuje izba handlowa SCC Silesia z Wrocławia z partnerami, m.in. Izbami Przemysłowo- Handlowymi w Trypolisie i Misuracie oraz Związkiem Izb Libijskich.

Oprócz wielobranżowych targów przedsiębiorcy wezmą udział w indywidualnych spotkaniach biznesowych z miejscowymi firmami.

Zostaną one wybrane wcześniej na podstawie wskazań pozostawionych w formularzach organizacyjno-zgłoszeniowych. W programie misji są także spotkania z przedstawicielami Ambasady RP w Trypolisie i Libijskiej Rady Biznesu. Organizatorzy wyjazdu wyręczą uczestników z wielu formalności związanych z misją, m.in. zapewnią wizy i ubezpieczenie oraz opłacą przelot i zakwaterowanie. Przygotują także spotkania z firmami libijskimi i pomoc tłumaczy. Nie za darmo — koszt udziału w misji jednej osoby to 12,5 tys. zł netto. Można jednak ubiegać się o refundację 50 proc. kosztów uczestnictwa z programu Ministerstwa Gospodarki.

22.03

Do tego dnia można przesyłać zgłoszenia do misji. Wnioski o refundację kosztów udziału będą przyjmowane do 15 marca.

WIĘCEJ INFORMACJI:

SCC Silesia Izba Handlowa ul. Walerego Sławka 3 51-690 Wrocław tel.: +71 707-11-52, 661-345-808 faks: +71 707-12-87 e-mail: office@scc.org.pl, www.scc.org.pl/CMS/Libia13/ Libia13.htmlwww.rpo.lodzkie.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Firmy / Libia zaprasza polski biznes