LIG podpisał już porozumienie z UC

Sławomir Erkiert
opublikowano: 22-12-2000, 00:00

LIG podpisał już porozumienie z UC

Leszczyńska Izba Gospodarcza i Urząd Celny w Lesznie podpisały wzajemne porozumienie o współpracy. Umowa przewiduje na przykład organizowanie wspólnych szkoleń z zakresu przepisów UE. LIG ma także na bieżąco informować o projektowanych zmianach prawnych mających wpływ na działalność gospodarczą ze szczególnym uwzględnieniem zmian dotyczących prawa celnego. Poza tym przedstawiciele Izby zobowiązali się do stałego kontaktu z UC i przekazywania informacji o wszelkich nieprawidłowościach w obrocie towarowym z zagranicą.

Zdaniem Katarzyny Lignar, wicedyrektora biura LIG, współpraca z UC może bezpośrednio przyczynić się do ułatwienia funkcjonowania lokalnych przedsiębiorstw. Ponadto w leszczyńskiej izbie został uruchomiony punkt konsultacyjny dla przedsiębiorców, którzy mogą w nim zgłaszać swoje uwagi na temat funkcjonowania administracji celnej w Lesznie SE

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sławomir Erkiert

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy