Lista nagrodzonych

KK
opublikowano: 17-08-2010, 00:00

Lista nagrodzonych

KONKURS NA E-BIZNES

Znamy już wyniki konkursu, którego organizatorem jest Europejskie Centrum Doradztwa Finansowego, a partnerem "Puls Biznesu".

Konkursowe zmagania o pomoc w zdobyciu unijnego dofinansowania na e-biznes rozpoczęły się 1 lipca i trwały do 10 sierpnia. Aby wziąć w nich udział, należało szczegółowo opisać pomysł na e-usługę lub cyfrowy produkt. Głównym kryterium oceny było nowatorskie podejście i szansa na osiągnięcie komercyjnego sukcesu.

Nagroda główna to kompleksowa pomoc w pozyskaniu unijnego dofinansowania do 490 tys. zł w ramach Działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka oraz w pozyskaniu — w zamian za objęcie udziałów — inwestora, który pokryje wkład własny uczestnika do 210 tys. zł. Pozostałe nagrody to kompleksowe doradztwo w zakresie stworzenia planu sfinansowania i prowadzenia e-biznesu oraz pozyskania unijnego wsparcia.

Nagrodę główną zdobyli:

- Krzysztof Nadolny i Krzysztof Czuba za projekt "PICADOO — innowacyjna reklama online"

Kolejni nagrodzeni:

II nagroda

- Tomasz Baranowicz — Score Share

- Agnieszka Skwierczyńska

— BoYa (book a yacht)

-Edyta Pawlikiewicz, Krzystof Pawlikiewicz — Asystent

III nagroda

- Maja Smogur — Przymierzalnia on-line

- Jakub Buszyński — e-Gwarancja

- Tadeusz Wyrodek — Ubot24.pl

- Marek Truszkowski — RENTSOFT — wynajmij infrastrukturę IT dla firmy

- Maciej Miętek — Wordself

- Kamil Musik — FunShopping.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu