Logistyka dla podszewki

GAS
opublikowano: 20-10-2008, 00:00

Firma Consafe Logistics zajmie się logistyką dla odzieżowej spółki Scotch Soda. Producent ubrań dla mężczyzn ma coraz więcej zamówień, otworzył więc nowy magazyn w Gorzowie Wielkopolskim. Jego logistykę zlecił Consafe Logistics.

Najpierw operator od podstaw zaprojektował wszystkie procesy logistyczne w firmie, następnie wyposażył pusty magazyn w kompleksowy system składowania i transportu wewnętrznego, dopasowany do wymagań zleceniodawcy i specyfiki towaru. Na wdrożenie czeka jeszcze effect warehouse — nowoczesny system do zarządzania magazynem, który pozwala na pracę z wykorzystaniem urządzeń mobilnych, takich jak terminale przenośne czy drukarki kodów kreskowych.

— Od dwóch lat rozwijamy własną sieć sprzedaży w centrach handlowych i szybkie uzupełnianie towaru w sklepach stało się kluczowym wymogiem — wyjaśnia Robert Wiśniewski, współwłaściciel Scotch Soda.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu