LOT ma specjalną ofertę dla rodzin

Artur Lisowski
opublikowano: 30-06-2000, 00:00

LOT ma specjalną ofertę dla rodzin

Polski przewoźnik do 20 sierpnia ma specjalną ofertę dla podróżujących rodzin. Promocją zostało objęte m.in. najlepsze (według ankiety przeprowadzonej przez IATA) lotnisko 1999 roku na świecie — Kastrup w Kopenhadze. Ankietę tradycyjnie przeprowadziła Międzynarodowa Organizacja Transportu Powietrznego (IATA).

Polskie Linie Lotnicze LOT przygotowały w tym sezonie specjalną ofertę dla podróżujących rodzin.

Taniej do Skandynawii

Dzięki nowej taryfie TFamily pasażerowie zapłacą mniej za przelot do Kopenhagi, Sztokholmu, Oslo i Helsinek. Jest to oferta skierowana do minimum dwóch osób stanowiących rodzinę i podróżujących razem. Gdy w podróż wybierają się tylko dwie osoby, współmałżonek płaci połowę ceny. Podróżując z dziećmi można skorzystać ze 100-proc. zniżki dla pierwszego dziecka i 50-proc. dla drugiego. Sprzedaż biletów w taryfie TFamily prowadzona jest do 20 sierpnia 2000 roku, a podróż do wspomnianych portów europejskich musi się odbyć w okresie od 20 czerwca do 20 sierpnia 2000 roku.

Najlepszy port świata

Objęte promocją kopenhaskie lotnisko Kastrup zostało w 1999 roku uznane przez pasażerów za najlepszy port lotniczy na świecie. Ankietę przeprowadziła Międzynarodowa Organizacja Transportu Powietrznego. Kastrup kilkakrotnie było oceniane jako najlepszy port lotniczy na Starym Kontynencie, jednakże w konkurencji światowej zwykle przegrywało z lotniskiem Changi w Singapurze. Tym razem stało się inaczej.

Coroczna ankieta Międzynarodowej Organizacji Transportu Powietrznego umożliwia ocenę lotnisk zarówno ogólnie, jak i w szczegółowych kategoriach. Poza zdobyciem tytułu najlepszego portu lotniczego na świecie za rok 1999, Kastrup zajęło pierwsze miejsca aż w pięciu z dziewiętnastu wyszczególnionych kategorii: najlepsze centrum handlowe, uprzejmość personelu, dobre oznakowanie lotniska, dogodne połączenia komunikacyjne oraz najlepsze restauracje. W ankiecie IATA, która została przeprowadzona na 57 lotniskach międzynarodowych, udział wzięło 68 tys. pasażerów.

Artur Lisowski

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Artur Lisowski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / LOT ma specjalną ofertę dla rodzin