Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza firmy z branży spożywczej do wzięcia udziału w targach Riga Food 2021. To szansa na zapoznanie się z nowinkami z tego sektora.
Polscy przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w spotkaniach online z przedstawicielami firm spożywczych z różnych krajów i nawiązać bezpośrednie kontakty biznesowe. Wcześniej muszą zarejestrować się na to wydarzenie i wypełnić formularz online na stronie internetowej giełdy kooperacyjnej, która jest elementem wspomnianych targów.
Językiem obowiązującym na spotkaniach online z partnerami zagranicznymi będzie angielski. Więcej informacji: Agnieszka Promianowska, PARP, agnieszka_promianowska@ parp.gov.pl