LPP otwiera kolejne sklepy w Bukareszcie

DI, efi24.com
opublikowano: 18-11-2009, 16:12

Spółka odzieżowa LPP otworzy trzy nowe sklepy w Rumunii - dowiedziała się redakcja efi24.com. Lokale z logo Reserved, Cropp Town i House powstaną w centrum handlowym Cotroceni Park w Bukareszcie. Szacunkowa wartość inwestycji to 1,5 mln euro.

Obecnie LPP posiada w Rumunii 8 sklepów zlokalizowanych w Bukareszcie, Bacau i w Braili. Spółka spodziewa się, że w 2009 r. wartość sprzedaży na rumuńskim rynku sięgnie 5,2 mln euro, co oznaczałoby wzrost o 30 proc. r/r. Wcześniejsze szacunki rumuńskiego oddziału LPP mówiły o sprzedaży rzędu 7 mln euro.

LPP zapowiada, że po uruchomieniu sklepów w Cotroceni Park ekspansja w Rumunii zostanie wstrzymana do czasu poprawy sytuacji na rynkach.

Centum handlowe Cotroceni Park zostanie otwarte w najbliższych dniach. Obiekt oferuje pod wynajem 76 tys. m kw. powierzchni i zapewnia 2,5 tys. miejsc parkingowych. W kompleksie znajdzie się m.in. multipleks z 20 ekranami, kasyno, ścianki wspinaczkowe i tor kartingowy. Pracę w centrum znajdzie 5 tys. osób. Wśród pozostałych najemców są m.in. Inditex, C & A, Mango, Marks & Spencer i Calvin Klein.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI, efi24.com

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / LPP otwiera kolejne sklepy w Bukareszcie