Lubelszczyzna: dotacje dla innowatorów

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 30-11-2017, 22:00

„Unijne finansowanie szansą na innowacyjny biznes — dobre praktyki” — to hasło konferencji, która odbędzie się 13 grudnia w Lublinie.

Jest ona przeznaczona dla przedsiębiorców, którzy chcą zdobyć granty na pionierskie projekty. Organizatorem wydarzenia jest Lubelskie Centrum Konferencyjne (LCK). Podczas spotkania eksperci zaprezentują nabory dotacyjne dla nowatorskich firm w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego. Przedstawią też harmonogram konkursów na przyszły rok i możliwości współpracy z Regionalnym Centrum Obsługi Inwestora na Lubelszczyźnie. Oprócz dotacji na przedsiębiorców czekają również preferencyjne pożyczki na przedsięwzięcia związane m.in. z budową infrastruktury turystycznej, uzdrowisk i parków tematycznych. Premiowane będą projekty realizowane przez młode firmy działające na rynku nie dłużej niż dwa lata. Wydarzenie odbędzie się w LCK przy ul. Artura Grottgera 2. Więcej informacji: www.rpo.lubelskie.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Lubelszczyzna: dotacje dla innowatorów