Ludzie biznesu wytypowali wyniki ćwierćfinałów w Katarze

opublikowano: 09-12-2022, 12:18
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Brazylia, Portugalia i Francja to pewniacy w półfinałach — twierdzą zgodnie przedstawiciele biznesu typujący w zabawie Pulsu Biznesu. Co do wyniku meczu Holandia-Argentyna — zdania są podzielone.

Dziś o 16.00 Chorwacja zagra z Brazylią, a o 20.00 Holandia z Argentyną. W sobotę o 16.00 Maroko, które sensacyjnie wyeliminowało Hiszpanię, zagra z Portugalią, a o 20.00 Anglia zmierzy się z Francją. Czego można się spodziewać? Zdaniem biznesowych gwiazd pewniakami do awansu są Portugalia i Francja — na ich awans stawiają wszyscy uczestnicy Ligi Typerów PB. Bartłomiej Gola, zarządzający funduszem SpeedUp, obstawia, że Chorwacja wyeliminuje Brazylię, ale dopiero po dogrywce, a może nawet karnych. Prognozy są podzielone w przypadku ćwierćfinału Holandia-Argentyna. Czworo stawia na wygraną pomarańczowych, a pięcioro na awans pogromców biało-czerwonych.

Oto typy

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane