Luksus się sprzedaje

KSA
opublikowano: 05-01-2010, 00:00

Fundusz BBI Development ledwo wbił łopatę, a już sprzedaje apartamenty.

Fundusz BBI Development ledwo wbił łopatę, a już sprzedaje apartamenty.

Wiosną 2009 r. BBI Development (BBID) miał wbić pierwszą łopatę pod luksusową Rezydencję Foksal. Spółki nie ominęły kłopoty z uzyskaniem finansowania i z tego powodu na warszawski plac budowy dopiero niedawno wkroczyli budowlańcy. Jak zapewnia spółka, inwestycja cieszy się zainteresowaniem.

— Oficjalna sprzedaż rusza w tym miesiącu, a już mamy zawarte pierwsze umowy — mówi Michał Skotnicki, prezes BBID.

Do spółki wpłynęło już 10 mln zł wpłat od klientów. Ceny apartamentów w Rezydencji Foksal, która powstanie w miejscu dawnego kina Skarpa, kilkadziesiąt metrów od Traktu Królewskiego, zaczynają się od 22 tys. zł za mkw. Za najdroższe trzeba zapłacić 30 tys. zł za mkw. Generalnie, żeby zamieszkać pod tym prestiżowym adresem, trzeba się liczyć z wydatkiem przynajmniej 1,5 mln zł. Apartamentów będzie tylko 30. Ich nabywcy będą mieli do dyspozycji korty do squasha i spa. Inwestycja ma być oddana do użytku pod koniec pierwszej połowy 2011 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KSA

Polecane