Luksusowe auta przy pl. Trzech Krzyży

opublikowano: 18-12-2017, 22:00

Warszawski pl. Trzech Krzyży dołącza do elity europejskich ulic handlowych. Kompleks handlowo-biurowy Ethos podpisał długoterminową umowę najmu z marką motoryzacyjną z segmentu premium, która otwiera swoje showroomy jedynie przy najlepszych europejskich ulicach handlowych. W trzecim kwartale 2018 r. w inwestycji należącej do Kulczyk Silverstein Properties zostanie otwarty technologicznie zaawansowany motoryzacyjny showroom, który zajmie ponad 500 mkw. Będzie to pierwszy taki obiekt w Europie Środkowo-Wschodniej. Dotychczas takie innowacyjne koncepty są z powodzeniem rozwijane przy największych handlowych ulicach Europy Zachodniej.

Szczegóły dotyczące przedsięwzięcia w Ethosie zostaną zaprezentowane w pierwszej połowie 2018 r. Budynek biurowo-handlowy Ethos oferuje około 17 tys. mkw. powierzchni biurowej i handlowej. Ponad 5 tys. mkw. przeznaczonych jest na reprezentacyjne butiki i sklepy ekskluzywnych marek, w tym nieobecnych dotąd w Polsce. Wkrótce inwestor ogłosi kolejnych najemców biurowych i handlowych, którzy zdecydowali się na lokale w tym miejscu Traktu Królewskiego sąsiadującym z Giełdą Papierów Wartościowych, hotelem Sheraton, budynkami administracji rządowej, Sejmu i Senatu oraz licznymi placówkami dyplomatycznymi. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu