Macrosoft oferuje Extracomm

Kamil Kosiński
opublikowano: 25-02-2004, 00:00

Macrosoft uzyskał status resellera rozwiązań firmy Extracomm. Stał się tym samym trzecim partnerem Extracommu w Polsce. Warszawska spółka jest dostawcą dedykowanych rozwiązań na platformę IBM Lotus Notes Domino. Jako IBM Premier Business Partner, już od pewnego czasu integruje rozwiązania Extracomm z własnymi rozwiązaniami w zakresie zarządzania wiedzą w oparciu o platformę Lotus.

W ramach grupy kapitałowej Macrosoft współpracą w zakresie dystrybucji i wdrażania produktów Extracommu zajmie się spółka Macrosoft Kraków. To ona będzie dostarczać klientom serwery faksów pracujących w architekturze client-server, zaprojektowanych do współpracy z platformą Lotus Notes i systemami Domino oraz moduły z rodziny Domino, zwiększające poziom bezpieczeństwa aplikacji i korespondencji elektronicznej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / Macrosoft oferuje Extracomm