Magazyn jak biurowiec

opublikowano: 07-10-2019, 22:00

Deweloper biurowo-magazynowy sklonuje swój warszawski koncept przy lotnisku we Wrocławiu.

Ideal Idea Formad (IIF), warszawski inwestor i deweloper kompleksów magazynowo- -biurowych, zbuduje we Wrocławiu obiekt podobny do powstającego przy lotnisku Chopina Ideal Idea City Parku. Złożony z dwóch hal Ideal Idea Park Wrocław stanie naprzeciwko parkingu C Portu Lotniczego Wrocław, 80 m od północnego skraju płyty postojowej samolotów i 60 m od lotniskowego terminalu cargo. Hale zaoferują moduły magazynowe o powierzchni 500-600 m kw. i moduły biurowe 100-300 m kw.

Architektura i funkcjonalności Ideal Idea Parku Wrocław będą
identyczne jak wznoszonego obecnie Ideal Idea City Parku przy stołecznym
Lotnisku Chopina (na wizualizacji).
Zobacz więcej

JAK BIUROWCE:

Architektura i funkcjonalności Ideal Idea Parku Wrocław będą identyczne jak wznoszonego obecnie Ideal Idea City Parku przy stołecznym Lotnisku Chopina (na wizualizacji). Fot. ARC

Jest to oferta bazowa, która w bardzo elastyczny sposób może być konfigurowana i dowolnie zwiększana. Powierzchnia przygotowana pod wynajem wyniesie blisko 15 tys. m kw. Ideal Idea Park Wrocław zaoferuje w dwóch identycznych budynkach powierzchnie magazynowo-produkcyjne, a każdy z nich będzie miał trzy kondygnacje biurowe wykończone w standardzie klasy A.

Dla obiektu przewidziano 220 miejsc parkingowych. Szczególny nacisk położono na zaprojektowanie części biurowych budynków. W założeniu nie mają one przypominać obiektów produkcyjno-magazynowych, lecz już od fasady i otoczenia wraz z tzw. małą architekturą wyglądać jak biurowce.

— Tzw. iluminacje architektoniczne jeszcze bardziej podkreślą naszym najemcom wrażenie, że przyjeżdżają nie tylko do magazynu, ale do eleganckiego, reprezentacyjnego biura — mówi Jędrzej Dużyński, prezes IIF.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu