Malezja chce sprzedać rękodzieło

MAG
opublikowano: 03-06-2013, 00:00

Rządowa Agencja ds. Rozwoju Rękodzieła Malezji (Malaysian Handicraft Development Corporation) organizuje cyklicznie wiele wydarzeń promocyjnych dla importerów rękodzieła zainteresowanych kupnem takich wyrobów jak np. artykuły dekoracyjne, wyposażenia wnętrz, tekstylia, meble, biżuteria.

Podczas tych wydarzeń, organizator aranżuje bezpośrednie spotkania z producentami.

— Gorąco zachęcam importerów do wyjazdu do Malezji i zapoznanie się z tamtejszą ofertą. Najbliższa impreza poświęcona jest artykułom weselnym. Za każdym razem organizator prosi o sprecyzowanie zainteresowania w celu dobrania odpowiednich partnerów do rozmów, tak jak w załączonym formularzu zgłoszeniowym na najbliższą imprezę. Oprócz zgłoszenia, należy wypełnić formularz z danymi dot. lotu i hotelu (w zał.). Organizator zapewnia bilet lotniczy z Polski do Malezji (1 na firmę), transfery na miejscu (maksymalnie do 3 dni w trakcie oficjalnego programu), odbiór z lotniska, a polska firma płaci za hotel — mówi Agnieszka Szweda z MATRADE, działu handlowego ambasady Malezji w Polsce. Zachęca do kontaktu bezpośrednio z organizatorem (www.kraftangan.gov.my).

Kontakt:

Ms Hamidah Rosly e-mail: hamidah_rosly@kraftangan.gov.my, biz@kraftangan.gov.my z kopią do Agnieszki Szwedy e-mail: warsaw.agnieszka@matrade.gov.my, tel.: 48 22 222 1772

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAG

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu