Małopolskie klastry dzielą się wiedzą

SACH
opublikowano: 14-03-2012, 00:00

Wszystkiego o korzyściach z klastrów dla firm i regionu przedsiębiorcy dowiedzą się od ekspertów.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego (MARR) zaprasza przedstawicieli firm do udziału w konferencji „Klastry i sieci współpracy jako lokomotywy rozwoju regionalnego — doświadczenia Małopolski”. Spotkanie w ramach projektu RegioNet „Transfer dobrych praktyk dotyczących klasteringu i zarządzania sieciami” odbędzie się 15 marca w godz. 9.30-13.30 w Krakowie.

W trakcie konferencji przedstawione zostaną m.in. perspektywy rozwoju klasteringu i sieci współpracy w Polsce, a także doświadczenia Małopolski w zakresie tworzenia tego typu kooperacji. Będzie mowa o klastrach jako elemencie polityki regionalnej. W spotkaniu wezmą udział m.in. przedstawiciele partnerów projektu z Saksonii i Rumunii, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz małopolskich klastrów. Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak trzeba wcześniej zarejestrować się na stronie projektu http://www.marr.pl/projekty/regionet. Tam można znaleźć także program konferencji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane