Mango w Poznań City Center

MAS
23-04-2013, 00:00

Sieć odzieżowa Mango wynajęła lokal o powierzchni 500 mkw. na pierwszym piętrze centrum handlowego Poznań City Center (PCC).

PCC to centrum komunikacyjno-handlowe powstające w centrum Poznania. W jego skład poza galerią handlową wejdzierównież wielokondygnacyjny parking oraz nowe dworce PKP i PKS zintegrowane z Poznańskim Szybkim Tramwajem. W maju 2012 r. oddano do użytku część dworca PKP o powierzchni 7 tys. mkw., wybudowaną nad torami kolejowymi. Druga faza projektu, której otwarcie planowane jest na jesień 2013 r. będzie obejmowała centrum handlowe, dworzec PKS i parking. Węzeł komunikacyjny, czyli dworzec autobusowy na poziomie gruntu oraz dworzec kolejowy na poziomie +1 połączony będzie z poziomami +1 i +2 galerii handlowej. Galeria na 60 tys. mkw. pomieści 250 sklepów i dwie strefy restauracyjne. Inwestycja realizowana jest przez TriGranit Development wspólnie z PKP i Europa Capital na zasadzie partnerstwa publiczno-prywatnego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Mango w Poznań City Center