MasterCard szuka start-upów

opublikowano: 07-03-2016, 22:00

Ruszył nabór do kolejnej edycji programu MasterCard Start Path. To konkurs dla start-upów, w którym nagrodą jest współpraca z MasterCardem. Uczestnicy programu mogą też korzystać z wiedzy ekspertów firmy i opracowywać swoje produkty, bazując na jej rozwiązaniach. Uzyskują także dostęp do jej klientów i partnerów.

— Taka współpraca przynosi korzyści obu stronom — dzięki niej nasza firma jest bliżej rynku i może szybciej reagowaćna pojawiające się trendy, a mniejsze podmioty mogą skorzystać z naszego potencjału inwestycyjnego — tłumaczy Bartosz Ciołkowski, dyrektor generalny polskiego oddziału MasterCard Europe. Do tej pory w ramach programuMasterCard wsparł 60 początkujących przedsiębiorców. Do obecnej edycji aplikacje można składać do godziny osiemnastej 21 marca. Nabór start-upów do udziału w programie odbywa się w każdym kwartale.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy