Masterlink połączył się z Air Cargo Poland

Marcin Bołtryk
17-10-2002, 00:00

Na początku października 2002 r. Masterlink Express, należący do Posten AB i La Poste, połączył się z Air Cargo Poland (ACP). Dzięki temu Masterlink zyskuje agencję celną oraz poszerza wachlarz usług o działalność celną, spedycyjną — lotniczą, morską i drogową.

— Wraz z rozwojem firmy nasilała się potrzeba posiadania agencji celnej, tym bardziej że jesteśmy częścią jednej z największych grup logistycznych w Europie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci poszukują obsługi kompleksowej. Dlatego zdecydowaliśmy się na poszukiwanie odpowiedniej dla naszych potrzeb agencji celnej. Z wielu wybraliśmy Air Cargo Poland przede wszystkim ze względu na wysoką jakość oferowanych usług — mówi Marek Różycki, dyrektor generalny Masterlink Express.

Zdaniem Waldemara Rybaka, dyrektora generalnego ACP, połączenie jest wielką szansą dla obu firm. Masterlink rozszerza swoją ofertę, natomiast ACP staje się częścią jednej z najwięk- szych grup logistycznych w Europie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Bołtryk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Masterlink połączył się z Air Cargo Poland