Mazowieckie święto biznesu

opublikowano: 15-10-2018, 22:00

Dotacje po 2020 r., smartcare, regiony przyszłości — m.in. o tym będą dyskutować uczestnicy 9. Forum Rozwoju Mazowsza.

Głównym celem wydarzenia jest promocja innowacyjnych projektów realizowanych z pomocą funduszy unijnych w województwie mazowieckim. Impreza jest przeznaczona dla przedsiębiorców, naukowców, samorządowców, ekspertów i przedstawicieli otoczenia biznesu.

Na uczestników czekają debaty, prelekcje i warsztaty. W programie przewidziano panele dyskusyjne: „Co z kolejną perspektywą. Potrzeby, wyzwania, wnioski i rekomendacje”, „Dobry klimat dla biznesu, czyli o wspieraniu innowacyjności i przedsiębiorczości w regionie”, „Jak działa metropolia warszawska? O Zintegrowanych Inwestycjach Terytorialnych”, „Czyste powietrze, czyli jak wspierać działania antysmogowe” oraz „Smartcare, czyli jak dbać o zdrowie i jakość życia mieszkańców”. W forum wezmą udział m.in. Christopher Todd z dyrekcji generalnej ds. polityki regionalnej i miejskiej Komisji Europejskiej, Adam Struzik, marszałek województwa mazowieckiego, Mariusz Frankowski, dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych (MJWPU) i Robert Dzierzgwa, dyrektor departamentu strategii rozwoju Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

Więcej informacji: www.forumrozwojumazowsza.eu/

WAŻNA DATA:

17-18.10 W tych dniach odbędzie się Forum Rozwoju Mazowsza.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu