Mediatel o wezwaniu Magny

DI
16-03-2009, 14:51

Spółka Mediatel opublikowała stanowisko ws. wezwania na akcje spółki ogłoszonego przez NFI Magna Polonia. Firma postrzega wezwanie pozytywnie:

"Wzywający jest już znaczącym akcjonariuszem spółki; ma łącznie 5 990 000 akcji Mediatel stanowiących 65,95 proc. udziału w kapitale zakładowym i ogólnej liczby głosów. (...) W świetle informacji zawartych w wezwaniu NFI zamierza konsekwentnie wspierać działania spółki w zakresie prowadzonej konsolidacji rynku usług telekomunikacyjnych. (...) planuje pozostać stabilnym inwestorem (...) oraz zamierza doprowadzić do wzrostu wartości akcji spółki. To, zdaniem zarządu Mediatela, może pozytywnie wpłynąć na dalszy rozwój spółki. W opinii zarządu nie ma podstaw, by stwierdzić, że wezwanie wpłynie na zatrudnienie w spółce, a cena (12,40 zł za akcję) oferowana w wezwaniu odpowiada wartości godziwej spółki" - podała spółka w komunikacie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Wyniki spółek / Mediatel o wezwaniu Magny