Menedżer do zadań specjalnych

  • Dorota Czerwińska
opublikowano: 17-11-2014, 00:00

KONFERENCJE Praca w formule interim managementu jest dość popularna w wielu krajach Europy Zachodniej w firmach różnej wielkości i o różnym typie własności.

Tej metodzie zarządzania będzie poświęcony cykl bezpłatnych konferencji „Interim Management — innowacja w zarządzaniu wiekiem i firmą”, które odbędą się w 10 miastach. Pierwsza — 25 listopada w Lublinie. Ich organizatorem jest Stowarzyszenie Interim Managers (SIM). Program merytoryczny każdej konferencji oparto na prezentacji studiów przypadków projektów „interimowych”, doświadczeniu interim menedżerów i osób ich zatrudniających. Czy interim management ma szanse powodzenia w sektorze publicznym, w spółkach skarbu państwa, w korporacjach i w firmach rodzinnych? — to jedno z pytań, na które będą próbowali odpowiedzieć prelegenci. Poruszane tematy będą uwzględniały specyfikę regionu, w którym odbędzie się konferencja. Więcej informacji na stronie na: www.interim24.com.pl/ konferencje.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Czerwińska

Polecane