Menedżer Logistyki 2007 z trasy katowickiej

Jacek Zalewski
opublikowano: 26-10-2007, 00:00

W Warszawie trwa V Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLLOG 2007. Tradycyjnym przerywnikiem między pracowitymi obradami w pierwszym i drugim dniu był wieczorny Bal Logistyka, który wczoraj odbył się w klubie Mirage w podziemiach Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki. Bal rozpoczął się od ogło-szenia wyników konkursu na Menedżera Logistyki.

Uczestnicy POLLOGU w tajnym głosowaniu Menedżerem Logistyki 2007 wybrali Jarosława Lewandowskiego, założyciela i prezesa spółki Logistics Service. Jej kwatera główna znajduje się w miejscowości Urzut na terenie podwarszawskiej gminy Nadarzyn, przy trasie katowickiej. W ciągu dwóch ostatnich lat Logistics Service stał się znaczącym graczem na logistycznym rynku. Dynamiczny prezes stawia na zakup własnej floty samochodów ciężarowych oraz zwiększa liczbę terminali magazynowych. Firma wprowadziła zintegrowany system zarządzania jakością, a spośród zdobytych już wyróżnień wypada wymienić godło promocyjne Teraz Polska.

Laureat otrzymał statuetkę, dyplomy wyróżnieńzaś trafiły do dwóch pozostałych nominowanych w konkursie, którzy uzyskali nieco mniej głosów — Stanisława Cinala, dyrektora regionalnego firmy IMI International, oraz Grzegorza Kied-rzyna, dyrektora general-nego spółki Knauf Trans Polska. Uczestnicy forum wybrali również najlepszą publikację z dziedziny logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Wymagające jury czytelnicze wskazało na publikację „Pomiar funkcjonowania łańcuchów dostaw” Akademii Ekonomicznej w Katowicach pod redakcją Danuty Kisperskiej-Moroń.

POLLOG został zorganizowany jak co roku przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki oraz „Puls Biznesu”. Sponsorem głównym tym razem był Goodman. Na łamach „PB” obszerny materiał z forum ukaże się w przyszłym tygodniu na stronach logistycznych, ale wyjątkowo nie w czwartek (to 1 listopada), lecz w środę.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jacek Zalewski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu