Menedżer zgłoszony do Malin

DI
25-01-2011, 10:45

Mamy kolejne zgłoszenie do Malin Gospodarczych 2010. Tym razem za "złą komunikację" zgłoszony został...

Wojciech Buczkowski, prezes Komputronika, został zgłoszony do malin Gosporaczych w kategorii menedżer.

Wojciech Buczkowski - artykuły, linki, zdjęcia

W czerwcu Komputronik poinformował, że zależną od niego firmę Karen odkupi "amerykański inwestor". Kursy obu firm wystrzeliły. Inwestorzy spodziewali się pojawienia technologicznego giganta lub przynajmniej funduszu z USA. Prezes nie rozwiewał tych wygórowanych nadziei. Ostatecznie okazało się, że "amerykańskim inwestorem" jest mało znana obywatelka USA Halina Paszyńska. I choć transakcja wydawała się mieć same plusy, niesmak pozostał.

Gospodarcze Maliny 2010 to plebiscyt "Pulsu Biznesu" i Pracodawców RP na instytucje i osoby, które najbardziej szkodziły przedsiębiorcom i gospodarce w ubiegłym roku. W pierwszym etapie — do 6 lutego — czytelnicy zgłaszają kandydatów. W drugim, w internetowym głosowaniu, spośród najczęściej zgłaszanych i najlepiej uzasadnionych kandydatur wybiorą "zdobywców" Malin.

Zgłoś kandydatów do malin w pięciu kategoriach:
- instytucja,
- urzędnik,
- polityk,
- inwestor, menedżer giełdowy,
- przedsiębiorca pracodawca na stronie:
Wejdź na stronę Maliny.pb.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Menedżer zgłoszony do Malin