Czytasz dzięki

Michał Bogacz i Filip Mroczkowski partnerami w Olesiński & Wspólnicy

Partner publikacji: Olesiński & Wspólnicy
opublikowano: 01-07-2020, 22:00

Wraz z początkiem lipca, po ponad 10 latach współpracy z O&W, do grona partnerów kancelarii dołączyli r.pr. Michał Bogacz i r.pr. Filip Mroczkowski. Awans to wyraz uznania dla ich doświadczenia, kompetencji, zbudowanych relacji, jak również zaangażowania w rozwój firmy.

— Funkcja partnera w dużej firmie doradczej jest dla wielu mitycznym ukoronowaniem kariery. Żeby ten poziom osiągnąć i się nim stać, trzeba posiąść „to coś”. Coś, co sprawia, że klienci dostrzegają, obok najwyższej jakości wiedzy, coś więcej — rozumienie konkretnego biznesu, kontekstu, nić porozumienia, doświadczenie, zaufanie i odpowiedzialność. To także charyzma i przywództwo. Promocja dwóch nowych partnerów (przez duże „P”), naszych wychowanków, to prawdziwa radość i wzmocnienie całej organizacji, wartość dla klientów, w tym dla spraw, w które angażujemy się, będąc odpowiedzialni społecznie — mówi Rafał Olesiński, partner zarządzający O&W.

Michał Bogacz (z lewej) i Filip Mroczkowski.
Zobacz więcej

CENNE KOMPETENCJE:

Michał Bogacz (z lewej) i Filip Mroczkowski. ARC

Michał Bogacz specjalizuje się w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego i prawa rynków kapitałowych. Doradza spółkom giełdowym oraz dużym przedsiębiorcom z kapitałem polskim i zagranicznym.Jego praktyka obejmuje m.in. doradztwo w obszarze regulacyjnym, projekty IPO/ SPO oraz M&A, restrukturyzacje w grupach kapitałowych oraz doradztwo w obszarze prawa handlowego i korporacyjnego. Reprezentuje spółki oraz ich zarządy w negocjacjach, sporach, transakcjach, codziennym biznesie i projektach specjalnych.

— Dołączenie do grona partnerów tej tętniącej życiem organizacji jest dla mnie wielkim wyróżnieniem. Cieszę się, że w nowej roli będę mógł jeszcze mocniej zaangażować się w rozwój firmy, współpracując z zespołem kompetentnych, doświadczonych i zaangażowanych prawników, z którymi każdego dnia podejmujemy nowe wyzwania i bez których nie byłbym tu, gdzie jestem — mówi Michał Bogacz.

Filip Mroczkowski, LL.M. odpowiada za rozwój współpracy międzynarodowej w O&W, jego wielokulturowe doświadczenie pozwala mu prowadzić eksperckie zespoły: German desk, Asia desk oraz Spanish desk. Jako doradca strategiczny reprezentuje firmy z Europy i Azji w ich rozwoju lokalnym i globalnym, bierze udział w planowaniu inwestycyjnym oraz wspiera prowadzenie biznesu w obszarze szeroko rozumianego prawa gospodarczego. Posiada ekspercką wiedzę i doświadczenie w zakresie strukturyzacji finansowań dłużnych (project finance) oraz międzynarodowych transakcji fuzji i przejęć (M&A).

— Żyjemy w wymagających czasach. Zawiłości prawne, technologiczne, kulturowe, nieprzewidywalność rynku w skali globalnej wymagają od nas ciągłego rozwoju i elastyczności. Wymagają także sprawności i motywacji do działania, czego u ludzi, z którymi od lat współpracuję w tej organizacji, nie brakuje. Cieszę się, że mogę być częścią tego zespołu i współtworzyć organizację w nowej roli — komentuje Filip Mroczkowski.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Partner publikacji: Olesiński & Wspólnicy

Polecane