Microsoft odkupuje używane iPady

W zamian za przekazanie tabletu Apple’a użytkownik otrzyma bon o wartości minimum 200 USD

Microsoft oferuje użytkownikom iPadów odkupienie ich gadżetów. W zamian za przekazanie tabletu Apple’a użytkownik otrzyma bon o wartości minimum 200 USD, który może wykorzystać na zakup nowego sprzętu. Koncern zachęca, by bon przeznaczyć na Surface RT lub Surface Pro. Pierwszy kosztuje 349 USD, drugi 799 USD. Akcja trwa do 27 października, ale już 23 września producent ma zaprezentować następną generację tabletów.

Sprzęt jest skupywany w USA, Kanadzie i Puerto Rico. Oddawane w rozliczeniu produkty Apple’a nie mogą być chronione hasłami i muszą być wyposażone w sprawne ładowarki.

Microsoft przyjmuje modele od drugiej generacji wzwyż, oprócz wersji mini. Odkupywanie urządzeń konkurenta to kolejny krok giganta z Redmond, który chce poprawić sprzedaż swoich tabletów. Wcześniej obniżył ceny.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Łukasz Ostruszka

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Po godzinach / Microsoft odkupuje używane iPady