Mikomax wprowadza nowy system mebli

Radosław Górecki
opublikowano: 30-03-2004, 00:00

Fabryka Mebli Biurowych Mikomax jest w przededniu wprowadzenia do produkcji nowego systemu mebli biurowych — Mirage. W ich skład wchodzi wiele rodzajów biurek: od nieregulowanych, przez regulowane skokowo i płynnie, aż po stanowiska do pracy stojącej, podnoszone za pomocą silniczka elektrycznego.

Cechą charakterystyczną systemu są wolno stojące ścianki działowe, mogące stanowić samodzielne stanowiska pracy dzięki podwieszeniu blatów roboczych i szafek, lub służyć jako regały po zamontowaniu półek, albo stanowić przegrody pomieszczeń biurowych. Mirage jest systemem mobilnym. Zestaw zawiera także stoliki i stoły konferencyjne, dostawki, mobilne kontenery i szafki, panel recepcyjny, akcesoria, takie jak okablowanie poziome i pionowe czy półka pod komputer. Prototypy systemu Mirage zostały zaprezentowane na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Radosław Górecki

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Mikomax wprowadza nowy system mebli