Mobilna telewizja będzie na czas

Katarzyna Latek
09-09-2009, 06:57

Zarząd Magny Polonii nie przewiduje opóźnień we wdrażaniu telewizji mobilnej. Chętni już negocjują umowy.

Kilka dni temu Era i Plus na naszych łamach przekonywały, że nie widzą sensu w modelu biznesowym telewizji mobilnej. Jednak NFI Magna Polonia (należy do niej Info-TV-FM, właściciel koncesji na mobilną TV) twierdzi, że wszystko jest prawie gotowe. I jeśli Era i Plus nie wejdą w ten biznes, to tylko ich strata.

— Od 4 września usługa w Warszawie jest już uruchomiona. W najbliższym czasie zamierzamy udostępnić ją posiadaczom telefonów komórkowych, wyposażonych w odpowiednią opcję — mówi Albert Kuźmicz, prezes NFI Magna Polonia.

O czasie wprowadzenia mobilnej TV komercyjnie, jej cenie i kampanii reklamowej zadecydują klienci Info-TV-FM. Na koniec września zaplanowano konferencję prasową, na której usługa zostanie zaprezentowana.

Albert Kuźmicz zapewnia, że firma dotrzyma zobowiązania dotyczącego przedstawienia operatorom oferty. Pomaga w tym firma doradcza PricewaterhouseCoopers, m.in. w zakresie założeń finansowych i oczekiwań operatorów.

— Osiągnęliśmy bardzo duże postępy w ramach tworzenia oferty programowej. Udało nam się pozyskać do współpracy niemal wszystkie najpoważniejsze media na rynku polskim. Rozmawiamy o możliwości wprowadzenia do naszej oferty również programów, które są bardzo znane na świecie, ale do tej pory nie były dostępne w naszym kraju — mówi prezes Magny.

Więcej w środowym Pulsie Biznesu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Katarzyna Latek

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Telekomunikacja / Mobilna telewizja będzie na czas