Mohylew szuka partnerów

  • Marta Bellon
opublikowano: 09-01-2015, 00:00

WYDARZENIE Białoruskie miasto Mohylew — jedno z miast partnerskich Włocławka zaprasza przedsiębiorców z Polski do współpracy.

W czerwcu tego roku planuje zorganizować forum biznesowe „Pridneprovie” adresowane do inwestorów, architektów oraz przedstawicieli biznesu i społeczności z kraju i zagranicy. Chce zaprosić ich do współpracy w projektach dotyczących strefy gospodarki. Zaproszenie kieruje m.in. do inwestorów z Włocławka zainteresowanych realizacją projektów inwestycyjnych.Chodzi m.in. o budowę wielofunkcyjnego parku wodnego, kompleksu hotelowego czy stadionu piłkarskiego. Osoby z Włocławka zainteresowane wzięciem udziału w czerwcowym forum powinny skontaktować się z Wydziałem Rozwoju Miasta Urzędu Miasta, a inwestorzy zainteresowani wspólną realizacją przedsięwzięć inwestycyjnych proszeni są o kontakt bezpośredni z Komitetem Wykonawczym Miasta Mohylew. Karty projektów dostępne są na stronie miasta Włocławka.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Mohylew szuka partnerów