Molo Mestwina

Artykuł sponsorowany
17-07-2014, 00:00

Apartamenty w Juracie

Piękne zachody słońca nad Zatoką Gdańską, bliskość drewnianego molo i kojący szum fal to niezapomniane wrażenia, którymi cieszyć się będą Klienci Qualia Development zainteresowani nową inwestycją Molo Mestwina w Juracie

Malownicze i bezkonkurencyjne położenie pomiędzy Zatoką Pucką, a "Dużym Morzem" - Bałtykiem, gęsty sosnowy las, zjawiskowa plaża oraz wyjątkowy mikroklimat (duża zawartość jodu) sprawiają, że Jurata od wielu lat jest ulubionym miejscem wypoczynku osób z wysublimowanym gustem. Uroczyste otwarcie pierwszego sezonu letniego w Juracie miało miejsce w maju 1931r. Od tego czasu jest ona najbardziej nowoczesnym letnim polskim kurortem, do którego co roku zjeżdżają wybitni przedstawiciele świata kultury, polityki i biznesu.

W tym wyjątkowym miejscu powstaje ekskluzywna, 4 kondygnacyjna inwestycja Molo Mestwina. Usytuowana zaledwie parę kroków od plaży, tuż przy długim drewnianym molo stanie się jednym z najbardziej atrakcyjnych obiektów Juraty. Awangardowa, nowoczesna architektura będzie się tu uzupełniać z przestrzenią pełną zieleni i błękitu. Przeszklone ściany i duże tarasy pozwolą w pełni chłonąć nadmorską atmosferę, a najpiękniejsze zachody słońca zagoszczą na co dzień w luksusowych wnętrzach.

 Wysmakowana elegancja i najwyższy standard wykończenia zostały skrojone na miarę potrzeb najbardziej wymagających osób. Dodatkowo zostaną tu zastosowane rozwiązania technologiczne najnowszej generacji. Inwestycja będzie wyposażona w system inteligentnej automatyki, który umożliwia sterowanie klimatyzacją, światłem, monitoringiem, roletami, czy alarmem za pośrednictwem urządzeń mobilnych. W każdym spośród dwu, trzy i czteropokojowych apartamentów, których powierzchnia wynosi od 48m2 do 106m2, zaprojektowano aneks kuchenny połączony z salonem, łazienkę oraz taras wypoczynkowy. Pod budynkiem znajdzie się garaż podziemny na 23 samochody.

Nadmorskie nieruchomości rokrocznie zyskują na wartości, a ponadto dają możliwość czerpania zysku z pobytów wypoczynkowych gości. Z możliwości spędzenia urlopu w tym niepowtarzalnym miejscu korzystają nie tylko Polacy, bowiem magia plaży w Juracie potrafi oczarować każdego. Spacerując nad brzegiem morza wciąż można znaleźć bursztyny. Jak głosi legenda są to kawałki podwodnego zamku królowej Bałtyku – Juraty, która zakochała się tutaj w jednym z rybaków. Urokowi tego miejsca jak widać ulegają nawet bogowie…

 

Więcej na www.apartamentyjurata.ql.pl

www.qualia.pl

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Artykuł sponsorowany

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Molo Mestwina