Monetia przejmuje agentów PKO BP

opublikowano: 26-02-2018, 22:00

Sieć punktów obsługi podpisała umowy współpracy z 30 byłymi ajentami największego banku w Polsce.

Monetia, ogólnopolska sieć punktów obsługi płatności, która działa w kraju od 2006 r., wyciąga rękę po placówki prowadzone przez agentów PKO BP, którym bank na początku lutego wypowiedział umowy o współpracy, a okres ich wypowiedzenia upływa w końcu maja. Sieć agencyjna banku stopnieje o około 200 placówek. Jak udało się nam ustalić, Monetia porozumiała się już z 30 byłymi ajentami banku. Kolejne umowy są w trakcie negocjacji.Firma nie chce komentować sprawy.

Wojciech Jóźwiak
Zobacz więcej

Wojciech Jóźwiak

— Mogę jedynie potwierdzić, że nasza sieć bardzo mocnosię rozwinęła w ostatnim czasie. Posiadamy obecnie 806 placówek. Zwiększamy zakres naszej działalności i skalę prowadzonego biznesu, korzystając z różnych okazji. Nadal poszukujemy agentów, którzy chcieliby dla nas pracować — mówi Karolina Sławińska, kierownik marketingu w Monetii. Monetia systematycznie powiększa sieć w całym kraju — w ciągu ostatniego roku przybyło jej ponad 100 adresów. Z byłymi ajentami rozmawia też agencja opłat EXPERT, która ma 250 placówek, głównie w zachodniopołudniowej części kraju. Spółka powstała w 2003 r. z inicjatywy osób odpowiedzialnych wcześniej za sieć agencji PKO BP. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Wysota

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu