Movie Games wyda pięć symulatorów z portfolio Drago entertainment

GSU
opublikowano: 20-11-2019, 13:04

Notowany na NewConnect Movie Games, podpisał umowę wydawniczą na pięć tytułów z portfolio spółki Drago entertainment, której jest udziałowcem. Umowa obejmuje wydanie pełnych wersji produkcji na PC w 2020 roku.

Tytuły objęte umową to : „Gas Station Simulator”, „Food Truck Simulator”, „Airport Contraband”, „Detective Simulator” i „Paparazzi Simulator”. Na Steamie są już dostępne zapowiedzi czterech z nich, a w grudniu pojawi się zapowiedź piątego.

- Każdy z tych pięciu tytułów ma potencjał, żeby odnieść sukces. Po publikacji zapowiedzi gier na platformie Steam już teraz wiemy, które z propozycji cieszą się największym zainteresowaniem graczy, najpopularniejsze trafią do sprzedaży w pierwszej kolejności - mówi Mateusz Wcześniak, współzałożyciel i prezes Movie Games.

Jak informuje „Gas Station Simulator" udało się wprowadzić na listę Top Wishlist platformy Steam na przestrzeni miesiąca od umieszczenia zapowiedzi gry na platformie, a kolejne tytuły cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

987c9ee0-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Rynek gier
Newsletter z wiadomościami nt. branży gamingowej oraz polskich producentów gier komputerowych.
ZAPISZ MNIE
Rynek gier
autor: Grzegorz Suteniec
Wysyłany raz w tygodniu
Grzegorz Suteniec
Newsletter z wiadomościami nt. branży gamingowej oraz polskich producentów gier komputerowych.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy