MultiBank wprowadza pakiet dla transportu

SW
opublikowano: 23-01-2012, 00:00

Bank chce zaspokoić potrzeby kilku branż. Wprowadza pakiety dla transportu, a potem wolnych zawodów i sprzedaży detalicznej.

MultiBank rozpoczyna poszerzanie oferty dla firm, wprowadzając pakiety branżowe. Pierwszy, który już funkcjonuje, jest przeznaczony do firm transportowych. Trzeba za niego zapłacić 50 zł miesięcznie. W najbliższym czasie kompleksową ofertę bank skieruje także do przedstawicieli wolnych zawodów oraz firm prowadzących sprzedaż detaliczną. Jest to działanie zgodne z nową strategią banku, która zakłada wprowadzanie produktów i usług dopasowanych do specyfiki najistotniejszych na rynku branż. Bogna Antosiak, odpowiedzialna za przygotowanie i wprowadzenie pakietu do oferty MultiBanku, zaznacza, że obecnie nie ma na rynku całościowej oferty, która byłaby dostosowana do wymogów branży transportowej. A liczy ona ok. 90 tys. przedsiębiorstw, co stanowi ok. 7 proc. wszystkich firm w kraju.

— Firmy transportowe charakteryzują się specyficznymi potrzebami finansowymi, w szczególności w zakresie finansowania środków transportu, zapewnienia kierowcom dostępu do gotówki w dowolnym miejscu i czasie oraz rozliczeń w walutach obcych — twierdzi Bogna Antosiak.

W ramach MultiPakietu Transport klienci zyskują dostęp m.in. do nielimitowanej liczby bezpłatnych kart debetowych z bezprowizyjnymi wypłatami gotówki z bankomatów za granicą, a także tańszych niż standardowo rachunków pomocniczych służących do rozliczeń z kierowcami. Oferta uwzględnia również specjalne warunki finansowania floty, bezpłatne prowadzenie rachunków walutowych oraz możliwość elastycznego zarządzanialimitami i pieniędzmi dostępnymi na rachunkach pomocniczych oraz kartach debetowych. Dzięki nowemu pakietowi pracownicy firm transportowych nie będą musieli mieć ze sobą gotówki. W razie takiej potrzeby poza granicami Polski istnieje możliwość wypłaty pieniędzy z dowolnego bankomatu bez dodatkowej prowizji. Ponadto funkcjonalności zaproponowane w ramach pakietu mogą się okazać pomocne w przypadku nieprzewidzianych wydatków pojawiających się w trakcie trwania zlecenia.

— Dzięki możliwości podwyższenia limitu na karcie pracownika lub przelania niemal w czasie rzeczywistym pieniędzy na dedykowany pracownikowi rachunek pomocniczy, właściciel firmy może szybko dostarczyć dodatkowe kwoty potrzebne np. na naprawę samochodu — zachęca Bogna Antosiak.

50 zł Tyle miesięcznie kosztuje pakiet branżowy dla firm transportowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu