MyBaze.com pod lupą inwestorów

opublikowano: 17-10-2014, 00:00

Platforma MyBaze. com pozyskała już od inwestorów 5 mln zł. Będzie szukać kapitału dalej i chce się rozwijać poza Polską.

MyBaze.com, społecznościowo-handlowa platforma dla projektantów, promująca wzornictwo i modę, została dofinansowana łączną kwotą 5 mln zł. W projekt zainwestowali Internet Ventures FIZ, czyli fundusz z Grupy MCI Management, Zernike Meta-Ventures oraz prywatni inwestorzy. Pieniądze zostaną przeznaczone za zwiększenie zasiągu platformy i ekspansję na rynki zagraniczne.

— Potencjał rozwoju platformy jest ogromny, zwłaszcza w krajach skandynawskich i w Europie Zachodniej, gdzie kupowanie designu i mody bezpośrednio od projektantów cieszy się dużym zainteresowaniem. Naszym celem na 2015 r. jest rozwój marki w Polsce i poza jej granicami oraz pozyskanie kolejnej rundy inwestycyjnej — zapowiada Duc Vu Hoang, prezes MyBaze.com.

Obecnie MyBaze.com działa w wersji polskiej i angielskiej i pozwala na realizację zakupów w sześciu walutach. Przychody firmy pochodzą głównie z prowizji ze sprzedaży wystawianych w jej obrębie produktów.

— Obecnie pozyskujemy nowych, polskich oraz zagranicznych, projektantów i poszerzamy ofertę produktową. Liczba klientów i transakcji wzrasta w tempie ponad 20 proc. miesięcznie — wylicza Duc Vu Hoang.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane