Nadchodzi „Super Wi-Fi”

TR
opublikowano: 03-09-2012, 11:21

„Super Wi-Fi”, najnowsze rozwiązanie technologiczne umożliwiające emisję sygnału bezprzewodowego, wchodzi na amerykański rynek i generuje wysokie zainteresowanie w innych krajach m.in. w Wielkiej Brytanii oraz Brazylii – informuje agencja AFP.

Technologia nie jest tradycyjnym sygnałem bezprzewodowym. Użyta zostaje inna częstotliwość, pozwalająca na przesyłanie sygnału na odległość kilkudziesięciu kilometrów. W teorii „Super Wi-Fi” może poszybować na odległość nawet 160 kilometrów.

Zobacz więcej

„Super Wi-Fi”, najnowsze rozwiązanie technologiczne umożliwiające emisję sygnału bezprzewodowego, wchodzi na amerykański rynek i generuje wysokie zainteresowanie w innych krajach m.in. w Wielkiej Brytanii oraz Brazylii

Na razie technologia, która otrzymała wsparcie ze strony Google i Microsoftu, zostanie rozmieszczona w kampusach akademickich oraz na terenach rolniczych w USA.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: TR

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Nadchodzi „Super Wi-Fi”