Najlepsi pracodawcy

MAS
06-10-2009, 05:41

Polski Związek Pracodawców Budownictwa ogłosił wyniki konkursu "Pracodawca Roku w Budownictwie".

W grupie dużych firm tytuł "Pracodawca roku 2008 w Budownictwie" otrzymał Marek Michałowski, prezes Budimeksu w Warszawie, za utrzymanie wiodącej pozycji firmy w krajowym budownictwie oraz Janusz Drożdż, dyrektor Przedsiębiorstwa Budowy Dróg i Mostów z Mińska Mazowieckiego, za utworzenie polskiej grupy kapitałowej, będącej jednym z liderów na krajowym rynku budownictwa drogowego.

W grupie małych i średnich firm tytuł "Pracodawca Roku 2008" otrzymał Andrzej Wosik, prezes przedsiębiorstwa Bud-Przemysłówka z Bydgoszczy za wysoką jakość modernizacji i remontów obiektów zabytkowych oraz Barbara Kwiatkowska, prezes firmy Stabilator z Gdyni za wysoką jakość realizacji prestiżowych obiektów zabytkowych o dużej wartości historycznej. Tytułem tym zostali wyróżnieni także: Zygmunt Pucharski, prezes przedsiębiorstwa Budecon z Sosnowca, Jerzy Gajewski, prezes NDI z Sopotu i Andrzej Chodkowski, prezes Agro-Man z Warszawy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Najlepsi pracodawcy