Nasze internetowe propozycje na jesień

Przemek Barankiewicz
12-10-2010, 00:00

Ludzie pb.pl

Na czym pierwszy milion zarobił Petr Kellner, bohater szóstej strony dzisiejszego "Pulsu Biznesu", którego aktywa przekraczają majątki Jana Kulczyka, Zygmunta Solorza-Żaka i Leszka Czarneckiego razem wzięte? Co wspólnego ma Warren Buffett z polskimi ubezpieczycielami? Które miejsce zajmuje Michał Sołowow w światowym rankingu kierowców rajdowych? Co o stopach powiedział wczoraj Ben Bernanke? Wszystkiego dowiesz się z naszego nowego serwisu — ludzie.pb.pl, który zawiera sylwetki, zdjęcia, linki i artykuły poświęcone najważniejszym ludziom biznesu z kraju i ze świata.

Nasze "who is who" to nie tylko profile vipów. Przeczytasz w nich także o swoich klientach, konkurentach i partnerach biznesowych. W poniedziałek po południu ich licznik pokazywał liczbę 31 691.

To niejedyna nowa propozycja "Pulsu Biznesu" w internecie. Już za tydzień rusza oferta publiczna warszawskiej giełdy. Czy warto stać się posiadaczem akcji nie tylko spółek z GPW, ale i samej giełdy? W odpowiedzi pomoże specjalny serwis gpwnagpw.pl, kolejna strona o ofertach publicznych. Wcześniejsze, poświęcone PZU i Tauronowi, przyciągnęły ponad 170 tys. internautów. Ciebie też zapraszamy!

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Przemek Barankiewicz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Nasze internetowe propozycje na jesień