Nawiąż kontakt: Znajdź partnerów do budowania

SACH
opublikowano: 11-10-2011, 00:00

Jak zdobyć nowe cenne kontakty w sektorze budowlanym? Okazją są największe branżowe targi.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oraz Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Paryżu zapraszają wszystkich rodzimych przedsiębiorców do udziału w Międzynarodowych Targach Budowlanych BATIMAT 2011 w Paryżu. Branżowe spotkanie będzie trwało przez prawie cały tydzień i odbędzie się w dniach 7-12 listopada.

Dla polskich firm to okazja do zaprezentowania się na rynkach zagranicznych, wymiany doświadczeń, poznania nowych innowacyjnych technologii i pozyskania nowych zleceń. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na udział w targach, mogą bezpłatnie promować się na stoisku wykupionym i przygotowanym przez Ambasadę RP we Francji. Mogą też wziąć udział w indywidualnych międzynarodowych spotkaniach B2B w formie giełdy kooperacyjnej z firmami z branży budownictwa zrównoważonego.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski. Uczestnictwo w giełdzie kosztuje 100 EUR. Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w targach powinni wypełnić on-line formularz zgłoszeniowy na stronie http://www.b2match.eu/batimat2011/participants/new?locale=en. Tu firmy powinny określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać.

WAŻNA DATA

21.10.

To termin rejestracji firm zainteresowanych udziałem w targach.

Kontakt:

Aleksandra Wadowska Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości tel.: +48 22 432-83-75. e-mail: aleksandra_wadowska@parp. gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu