New Europe 100 czeka na zgłoszenia

opublikowano: 11-09-2017, 22:00

Już po raz czwarty organizatorzy rankingu zbiorą się, aby wybrać setkę innowatorów. Kandydatów można zgłaszać do 15 września.

Przed rokiem wśród liderów innowacji znalazło się 22 Polaków — twórców start-upów, naukowców, przedstawicieli świata biznesu i polityki. Tradycyjnie tegoroczna lista innowatorów zostanie przedstawiona w listopadzie.

Po raz pierwszy — od ogłoszenia pierwszej edycji projektu w 2014 r. — organizatorzy New Europe 100 stworzą także sieć umożliwiającą zacieśnienie współpracy między laureatami i otwarcie się na współpracę z podmiotami publicznymi i prywatnymi w UE. New Europe 100 łączy osoby i zespoły z listy innowatorów Europy Środkowej i Wschodniej.

Res Publica, organizator projektu, tworzy go we współpracy z Google, Financial Times i Funduszem Wyszehradzkim oraz wieloma innymi instytucjami z tego regionu kontynentu. Zgłoszenia można składać przez stronę www.ne100.org/nominate lub portale społecznościowe Facebook lub Twitter, podając imię i nazwisko kandydata oraz krótkie uzasadnienie. Więcej informacji: www.ne100.org

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Iwona Jackowska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu